EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Haziran 2013 Salı

SERTAB ERENER ''ÖYLE DE GÜZEL''''Sade'' adını taşıyan albümü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Sertab Erener, albümün ikinci video klibini ''Öyle de Güzel'' e çekti. Söz ve müziği Ersel Serdarlı'ya ait olan şarkının klip çekimleri Sarıyer, Bahçeköy’de bulunan Bilezikçi Çiftliği’nde gerçekleştirildi. Can Ulkay’ın yönetmenliğinde çekilen video klibin yapımcısı Mustafa Uslu oldu. Görüntü yönetmenliğini Florent Henry’nin, prodüktörlüğünü Kaan Mesut’un üstlendiği ve yaklaşık iki günlük çekimlerin sonucunda ortaya çıkan klipte Sertab Erener’in yanında Brezilya, Hollanda, Slovenya, Almanya ve Çek Cumhuriyeti’nden çok sayıda model ve Türk dansçı görev aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe