EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Haziran 2013 Çarşamba

AYSEL GÜREL ANISINA '' AYSEL'İM '' !


Aysel Gürel anısına hazırlanan ''Aysel'im'' albümü müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dmc etiketi ile müzik marketlerde yerini alacak bu arşivlik çalışmada Türkiye'nin önde gelen müzisyenleri Aysel Gürel'in unutulmaz eserlerini seslendirdiler.  Tarkan/ Firuze, Sezen Aksu / Sır, Ajda Pekkan / Ayıpsın Ayıp, Sertab Erener / Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam, Ata Demirer / Sitem, Ayşegül Aldinç / Yolun Başında, Aşkın Nur Yengi / Ünzile, Yaşar / Yine Yeniden, Yasmin Levy / Sevda, Ayla Çelik / Olacak Olacak, Mabel Matiz / Sultan Süleyman, Eda-Metin Özülkü / 1945
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. hangi birini yazsam bilemedim. beğenmediklerimden başlayalım. sezen aksu ile başlayalım. artık zorlanarak şarkı söylediğinin açık bir göstergesi. yaşar kendine yazık ediyor.sırf şarkıda flemenko gitar var diye ona okutmuşlar şarkıyı, bir de şarkıyı neden bu kadar hızlı söylemiş anlayamadım bir yere mi yetişiyor? yasmin levy neden bu albümde türkçe söylemez veya neden o? sevda'yı nühket duru söyleseymiş çok daha iyi olurmuş. özülkü çifti ise şarkının içine etmişler afedersiniz.bu şarkıda clubber mı oynayacak? mor ve ötesi'nden sonra çok yavan geliyor. levent yüksel ise şarkıyı süründürmüş resmen.her heceye vurgu yapması dinlerken çok rahatsız ediyor. ata demirer için daha tam bir kanaatim oluşmadı. kötü değil ama neden profesyonel biri okumadı diye merak ediyorum. beğendiklerim ise, tarkan,ajda,sertab,ayşegül aldinç (çok özletiyor kendini), aşkın nur yengi, emre altuğ ve tabii ki MABEL MATİZ. ah o ne güzel ve yerinde yorumdur. zaten bu şarkıyı neden hep hızlı tempoda söylediler hiç anlayamamışımdır. söz ve müziğin ruhunu tam olarak yansıtmış.muhteşem. bi de merak ettiğim yüzlerce eserden neden hep bilindikler okunuyor? neden bu kadar korkuyorlar. zaten albümler satmıyor. bari biraz cesur olsalar.yine ünzile yine 1945 yine firuze.... Onno Tunç şarkıları albümünden çok farkı yok. hatta o çok daha iyi bir albümdür.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe