EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Mayıs 2013 Salı

RAFET EL ROMAN'DAN YENİ ALBÜM :''YADİGAR''


Türk popunun bol hitli isimlerinden Rafet El Roman yeni albümü ''Yadigar''ı Emre Müzik etiketi ile yayınlıyor. 10 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı, ''Yadigar''  Kerim Büyükaslan imzası taşıyor. Albümde Barış Manço'nun unutulmaz eserlerinden ''Can Bedenden Çıkmayınca''yı seslendiren Rafet El Roman, Ülker Aker'in ''İstersen'' adlı şarkısını kendi yorumuyla dinleyicinin beğenisine sundu. Daha önce Yusuf Güney'i dinleyici ile buluşturan şarkıcı, bu albümde de ilerleyen dönemlerde dinleyiciye tanıtacağı Ezo ile ''Kalbine Sürgün'' isimli şarkıda düet yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe