EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Mayıs 2013 Pazartesi

ÖZAY BAKIR ''KALP''LE DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYOR!


Türk pop müziği yeni bir isimle daha tanışıyor. Özay Bakır, ''Kalp'' isimli teklisini Sony Müzik etiketi ile geçtiğimiz günlerde dijital platformlar ve radyolar aracılığı ile yayınladı. Özay Bakır’ın bu yazın favorilerinden biri olmaya aday “Kalp” isimli çıkış şarkısının sözü, bestesi ve düzenlemesi geçtiğimiz yıl en çok dinlenilen şarkılardan biri olan Mustafa Ceceli’nin “Es” şarksının da söz, beste ve düzenlemesini yapan Ender Çabuker imzası taşıyor.

Kalp” şarkısının klibinin yönetmenliğini Şenol Korkmaz yaparken styling çalışmasını ise Umut Eker üstlendi. Şarkının ruhuna uygun hareketli ve ilginç kurgusu ile yaz aylarının habercisi tadındaki klipte genç şarkıcıya Ukraynalı manken Oksana Pasichnyk eşlik ediyor.

          
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Adsız19:37

  cok degisik oburlerine benzemiyor 10 puan

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe