EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Mayıs 2013 Çarşamba

KIRAÇ'TAN DİJİTAL TEKLİ : ''BEDDUA''


Son olarak ''Derindekiler'' adını taşıyan albümünü yayınlayan Kıraç, bir yandan dizi müzikleri çalışmalarına devam ederken bir yandan da dijital platformlar için hazırladığı yeni tekliyi dinleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. 2 Mayıs Perşembe günü dijital platformlarda yayınlanmaya başlayacak şarkı ''Beddua'' adını taşıyor. Kıraç, söz ve müziği Aysuda Ülkü Zeren’e ait  şarkının klibi için  Gökhan Palas kamerasının karşısına da geçti. Şarkıcı yeni şarkısı hakkında

“Bu şarkı 10 yıl önce Aysuda Ülkü Zeren tarafından yazılmış bir şarkı. Bana kısmet oldu. Dinleyenlerin beğeneceğini umuyorum. Şarkının söylemi benim daha önce söylediğim şarkılardan biraz farklı.Sözlerinin çok etkileyici olduğunu düşünüyorum.  Yakıcı bir aşkın hikayesi... Yönetmenimiz genç ve vizyonu açık bir yönetmen Gökhan Palas. Onun kurguladığı hikaye üzerinden bir klip çektik. İçime sinen bir anlatım olacak. Şarkımız yakında dinleyenlere dijital ortamdan ulaşacak ardından da yoğun bir konser turnemiz başlıyor. "ifadelerini kullandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe