EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mayıs 2013 Salı

KEREM GÖRSEV'DEN YENİ ALBÜM : ''TO BILL EVANS''

 
Türkiye'nin önemli müzisyenlerinden Kerem Görsev, 14. albümü ''To Bill Evans''ı yayınlamaya hazırlanıyor. Rech By Saatchi etiketi ile müzik marketlerde yerini alacak albümün kayıtlarını City of Prague Philharmonic Orchestra eşliğinde 12-13, 2013 Mart tarihlerinde Prag'da gerçekleştirdi. Albümde yedi Kerem Görsev bestesi bulunuyor. Grammy ödüllü piyanist ve besteci Alan Broabent parcaların orkestra düzenlemelerini yaptı ve kayıt sırasında orkestrayı yönetti. Kayıtlarda kontrbasda Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman yer aldı. Kayıt sırasında Loyka Productions, Batu Akyol ve ekibi, fotoğraf, belgesel ve video çekimleri yaptılar. İki tane parçaya klip ve 45 dakikalık bir belgesel çektiler. Albümün mastering, İngiltere’de Manchester şehrinde yapılarak son halini aldı

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe