EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Mayıs 2013 Perşembe

HALİL SEZAİ'DEN ''GARİP'' BİR VIDEO KLİP!Farklı tarzı ile kendine has bir dinleyici kitlesi kazanan Halil Sezai, kariyerinin ikinci albümü  "Ey Aşk"ın 4. video klibi "Garip" ile ekranlarda yerini alıyor. Söz ve müziği Halil Sezai'ye ait olan şarkının düzenlemesini Sadun Ersönmez imzası taşıyor. Klibin yönetmeni ise "Don't Go" isimli filmiyle 50. Annecy Animasyon festivalinden 3 ödül alan ilk ve tek türk yönetmen olan Turgut Akaçık oldu.
Autonomy Film'in prodüksiyonunu üstlendiği video klip Belgrad Ormanı ve Rumeli Feneri Köyünde 24 saatte tamamlandı. Klibin görüntü yönetmenliğini "Yazı Tura" ve "Soğuk" gibi uzun metrajların da görüntü yönetmenliğini üstlenen Emre Tanyıldız üstlendi.Klibin Editörlüğünü Mustafa Preşava yaptı.Klibin 3d animasyonlarını da üstlenen Turgut Akaçık İstanbul ve Amerika'da olmak üzere yaklaşık 5 digital sanatçıyla çalıştı. Klibin Post Prodüksyonu 2,5 ayda tamamlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe