EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Mayıs 2013 Pazartesi

EFLATUN'DAN ''NOSTRADAMUS''LU ŞARKI!


Müzik dünyasının dikkat çeken söz yazarı, besteci ve solistlerinden Eflatun, 2013 yazına yeni bir şarkı ile merhaba diyor. ''Nostradamus'' adını taşıyan şarkı ilgi çekici sözleri ile kısa sürede konuşulacak gibi gözüküyor. Eflatun ; ‘’Seni nasıl sevdiğimi Nostradamus bile bilemezdi, Sende gördüklerimi var ya Dali bile çizemezdi, Sana bestelediğim şarkıyı Mozart bile yazamazdı, Karıştırdığın aklımı Einstein bile çözemezdi. diyerek’’ bütün dünyanın bildiği bu çok ünlü karakterleri şarkısına davet edip, ortaya eğlenceli bir yaz şarkısı çıkarttı. Şarkının düzenlemesi de Eflatun imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe