EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Mayıs 2013 Pazar

BARLAS ''ÖYLE YAŞIYORUM İŞTE''


Bugüne kadar çok sayıda önemli şarkıya imza atan Barlas, solo müzikal kariyerindeki 6. albümünü dinleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. ''Öyle Yaşıyorum İşte'' adını taşıyan albümde 10 şarkı bulunuyor. Onair Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini alacak albüm
Shakespare'in ünlü sözü ''müzik aşkı besteler'' felsefesinden yola çıkarak duygusal içlik etrafında hayatın türlü hallerini harmanlamış.
''Sahne teri bedenimin parfümü, sahne tozu da oksijenim'' diyen Barlas bu albüm sürecinde de müzikseverlerle canlı performanslarda buluşmaya devam edecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe