EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Nisan 2013 Salı

PORTECHO ''MOTHERBOY REMIXES'' İLE GELDİ! 

Portecho uzun süren sessizliğini Motherboy Remixes ile bozuyor. 2012 yılında Babajim Records etiketile ile yayınlanan ''Motherboy'' ile Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan ikilisi alışık olduğumuz indie - elektronika tarzlarının farklı bir yüzünü dinleyicilerinin beğenisine sunmuştu. Portecho takipçileri tarafından ilgi ile karşılanan bu albümün ardından Portecho, "Motherboy Remixes" ile dinleyicisinin karşısına çıkıyor. 

Dünyaca ünlü DJ'ler ve prodüktörler tarafından remix'i yapılan albüm ile Motherboy albümünden tanıdığımız şarkılar yepyeni versiyonları ile görücüye çıkıyor. Şarkıların remixlerini Dublin Aunts (Avustralya), Johnwaynes (Portekiz), Mike Simonetti (Amerika), Drop Out Orchestra (Amerika), Monitor 66 (İsveç), James Curd (Avustralya), Discolog (Türkiye) ve GrooveU'nun (Türkiye) üstlendiği "Motherboy Remixes" albümü dijital olarak Türkiye’de ve dünyada eşzamanlı olarak yayınlanıyor. Motherboy Remixes albümüne tüm ülkelerden Itunes, Deezer, Spotify ve Beatport üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe