EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Nisan 2013 Çarşamba

PİNHANİ'DEN KLİP :'' BİR VARMIŞIM BİR YOKMUŞUM''

Geçtiğimiz günlerde Hayat Müzik'te konuk yazar olan Pinhani, son albümleri ''Canlı Yayın''ın ikinci video klibini Sertab Erener'in önceki albümünde seslendirdiği ''Bir Varmışım Bir Yokmuşum'' şarkısına çekti.  Klip, grubun konser programı esnasında, İzmir ve Çeşme’de gerçekleştirdiği çekimlerin yanı sıra İstanbul'da verdiği albüm gala konserinin görüntülerden oluşmakta. Yönetmenliğini İmre Haydaroğlu’nun yaptığı klip, grubun doğal ve samimi anlarını yansıtıyor. Pinhani'nin solisti Sinan Kaynakçı'nın yazısını henüz okumadıysanız, buradan okuyabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe