EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Nisan 2013 Çarşamba

MURAT YETER ''ASYA'' İLE GELDİ!


Türkiye’nin en önemli aranjörlerinden Murat Yeter de albümlenen aranjörler furyasına katıldı. Davulcu, aranjör ve besteci olarak Türk pop müziğinde pek çok önemli eserin altına imzasını atan Murat Yeter’in albümü ‘’Asya’’ adını taşıyor. Tamamı kendi beste ve düzenlemelerinden oluşan ‘’Asya’’ da Ebru Gündeş, Niran Ünsal, Yonca Lodi, Halil Sezai gibi isimler vokalleri ile yer alırken Sıla, Halil Sezai , Neslihan Demirtaş gibi isimler sözleriyle Asya’ya dahil oldu. Türkiye’nin ilk davulcu albümü olarak lanse edilen Asya’ya Aykut Gürel'den, Ozan Doğulu, Fatih Ahıskalı, Sibel Gürsoy, İsmail Tunçbilek’e kadar uzanan geniş bir kadro emek verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe