EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Nisan 2013 Pazartesi

HI VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR!


Geçtiğimiz sene Megadeth ve Trivium gibi 2 dev grubu ülkemizde ağırlayan Hi Voltage festivali bu kez Charm Music organizasyonu ile 29 Haziran Cumartesi günü, yeni konser mekanı Sarıyer Life Park'ta gerçekleşiyor.
Bay Area'nın 4 thrash devinden biri olan Slayer ve genç dönem Gothic / Black Metalinin sansasyonel grubu Cradle of Filth, Sarıyer Life Park'ı sallamaya geliyor. Şimdi bu festivale yeni yerli ve yabancı isimler de eklendi.
Bunlardan ilki power metal efsanesi Stratovarius. 1984 yılında Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de kurulan power metal grubu bugüne kadar 14 stüdyo albümü yayınladı. Grup, Helloween, Blind Guardian ve Gamma Ray gibi gruplarla birlikte power metal türünün öncülerinden.
Son dönem isimlerini sıkça duyduğumuz, 'İsyan' albümleri ile büyük başarı yakalamış Türkiye'nin en iyi kadın rock grubu Kırmızı ve yayınladıkları iki albüm ile ülkemizin en başarılı mathcore gruplarından Chopstick Suicide da festivale eklenen son isimler oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe