EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Nisan 2013 Salı

GÖKHAN ÖZEN ''BUDALA''YI KLİPLENDİRDİ!

Gökhan Özen uzun süren bir aranın ardından ''Milyoner'' adını taşıyan yeni albümünü Seyhan Müzik etiketi ile yayınladı. Şarkıcı yeni albümünün ilk klibini ''Budala'' şarkısına çekti. Klibinin yönetmen koltuğunda da kendisi oturan Gökhan Özen, çekimler sırasında araba tamirhanesinde çalışankalfayı canlandırdı. Zengin kız- fakir genç temalı yeni klipte Gökhan Özen, tamirhanedeki zengin bir müşterinin Ferrari'sini gezmek için bir geceliğine kaçırıyor ve bu sırada bir kıza aşık olup bir maceraya atılıyor. İstanbul – Galata Köprüsü, Boğaz Köprüsü ve Sanayi mahallesinde bir tamirhanede gerçekleşen çekimlerde Gökhan Özen’e Sırbistanlı Model Sonja Zaric eşlik ediyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe