EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Nisan 2013 Pazartesi

CAN BONOMO ''İYİ Kİ DOĞDUN'' DEDİ!

''Aşktan ve Gariplikten'' adını taşıyan ikinci albümü ile dinleyicisini mutlu eden Can Bonomo, albümün ikinci video klibini ''İyi ki Doğdun'' isimli şarkısına çekti. Türkiye'de ilk kez stop-motion tekniği ile çizgi animasyonun birlikte kullanıldığı klip, Üsküp'te 3 ay aralıksız süren çalışmalarla hazırlandı. Can Bonomo ve sahnede kendisine eşlik eden müzisyen arkadaşlarının hamurdan bebeklerinin yer aldığı klip bir aşk hikayesini anlatıyor.

Proje baştan sona sadece elle yapılırken, hiçbir bilgisayar grafiği kullanılmadı. 5000'den fazla fotoğraf karesiyle çalışılan projenin post produksiyon aşamasını İstanbul'da tamamlandı. Klipte yönetmen koltuğunda ise  Vuk Mitevski & Gökçen Ergene oturdu.

CAN BONOMO - İYİ Kİ DOĞDUN from CAN BONOMO on Vimeo.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe