EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mart 2013 Perşembe

SILICONE SOUL ORTAKÖY'DE!


Her ay Avrupa’nın önemli Dj’lerini ağırlayan Kiki Ortaköy, Rayko ve The Dead Rose Music Company’nin ardından house müziğin sevilen isimlerinden Silicone Soul ile Dj set performanslarına devam ediyor.

İlk olarak 1998'de Soma Quality Recordings ile tanıdığımız Glasgow'lu ikili Craig Morrison ve Graeme Reedie, nam-ı diğer Silicone Soul, geçtiğimiz on yılda House müziğe büyük katkıda bulundu. İkili özellikle 2001 yılında piyasaya sürdükleri Right On ile birçok müzik listesinde bir numaraya oturdu. Birbirinden başarılı 4 albümleri bulunan ikili, 2012'de The Soma 20 Remixes ile kült haline gelen şarkı ve mixlerinden oluşan bir derleme yayınladı. Silicone Soul, 9 Mart Cumartesi günü İstanbul'da, Kiki Ortaköy'de, house müzikseverler ile buluşacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe