EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Mart 2013 Perşembe

PİNHANİ ''CANLI YAYIN''DA!


Kendine has tarzları ile müzik dünyasında farklı bir yerde konumlandırılan Pinhâni, ''Canlı Yayın'' adını taşıyan albümleri ile müzik marketlerde yerini aldı. İlk albümü takip eden 7 yılda bir çok konser veren grup, bu defa samimi bir ortamda, küçük bir apartman dairesinin salonunda yaklaşık 30 seyirciye bir konser verdi. Bu konserin kayıtlarından oluşan  Pinhâni'nin 4. albümü 'Canlı Yayın', grubun farklı yönlerini ve üretimlerini ortaya koyuyor.
1980'lerin konser kayıtlarından yola çıkarak kaydedilen, tamamen akustik enstrümanlar kullanılan ve 11 şarkının yer aldığı proje oluşturulurken arşivlere eklenecek bir albüm olması hedeflendi. Canlı Yayın, Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile müzik marketlerde.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe