EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Mart 2013 Çarşamba

MÜZİK DÜNYASINDA YENİ BİR SES : ''ARMAN''

Müzik dünyasının hareketli günler yaşadığı bugünlerde Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile yeni bir ismin albümü daha yayınlanıyor. Arman , İskender Paydaş'ın prodüktörlüğünü üstlendiği ve kendi adını taşıyan ilk albümünde kendi söz ve müziklerinin yanı sıra İsra Gülümser imzası bulunan iki şarkıya yer verdi. , İskender Paydaş, Emre Yücelen ve Burak Karaca'nın aranjör olarak yer aldığı albümün fotoğrafları Dilan Bozyel tarafından çekildi. Kartoneti ise birçok önemli film afişinin ve albümün kartonet tasarımlarına imza atan Arda Aktaş tasarladı
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe