EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2013 Perşembe

KUBAT : ''İYİ OLACAKSIN''


Güçlü sesi ile tanınan Kubat, yeni albümü ''İyi Olacaksın''ı GNL / DMC etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. Febyo Taşel prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Kubat'ı bu kez pop şarkıları seslendirirken dinleyeceğiz.  

Albümde yer alan ‘Yıldızlar Şehri’, ‘İyi Olacaksın’ ve ‘Aşkla Kaçakken’ adlı şarkıların söz ve müziğini yapan Febyo Taşel, orjinal müziği Thomas M. Lauderdale ve Pepe Raphael’ e ait olan ‘Aşkınla Sen’ e de söz yazdı. Sözleri Aysel Gürel’e ait çıkış parçası olan ‘Ödendi Günahın’ı besteleyen Febyo Taşel’in imzasını albümde yer alan tüm şarkıların düzenlemesinde görüyoruz Bir Fikret Kızılok şarkısı olan ‘Farketmeden’, sözleri büyük üstad Aşık Veysel’e bestesi Hümeyra’ya ait olan ‘Derdimi Dökersem’, Faramarz Aslani’nin şarkısına Fikret Şeneş’in yeniden söz yazdığı ‘Dile Kolay’ ve Bület Yetiş’in ‘Sararmış Fotoğraf’ adlı şarkılarının yanı sıra Sunay Akın’ın ‘Alacak’ adlı şiirini besteleyen Zülfü Livaneli de albüme renk katıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe