EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Mart 2013 Cuma

GÖKHAN ÖZEN ''MİLYONER'' İLE GELDİ!

Gökhan Özen yeni albümü ''Milyoner''i Seyhan Müzik ve Han Medya etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. Yaklaşık 3 yıllık bir aranın ardından 13 şarkıdan oluşan ''Milyoner''i hazırlayan şarkıcı , albümdeki tüm şarkıların altına kendi imzasını attı. Yeni albüm için şarkı seçerken, yaklaşık iki yıllık süreç boyunca 50 kişilik bir grubun fikirleri alan Gökhan Özen, yeni albümü için '' Bu albümdeki şarkılarım tümü insanlara sevginin değerini hatırlatmak için yazıldı. Sonuçta aşkı taşımak  kolay değildir. Herkes hakkını vererek yaşamayı beceremez aşkı...'' şeklinde konuştu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe