EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Mart 2013 Pazartesi

ESKİCİ ''ORJİNAL BİR ŞEY LAZIM'' DİYOR!

Lise yıllarında kurulan Eskici yıllar sonra ilk albümleri ''Orjinal Bir Şey Lazım''ı Ossi Müzik etiketi ile yayınladı. İlkay Dindar (gitar&vokal) ve Doğuşcan Durgel (bas&back vokal)'den oluşan grup 2009 yılında  "Yetenek Sizsiniz Türkiye" programında yarı finale kalmıştı.
Grup, yapımcı Hakan Eren'le tanıştıktan sonra "Orijinal Bir Şey Lazım" albümünün temellerini attı  ve Aralık 2012 tarihinde 13 Studios'ta Uğraş Çömez aranjörlüğünde kayıtlara başladı. Eskici, kayıt aşamasında tanıştıkları  Demet Sağıroğlu ile albümde yer alan  "Üç" adlı şarkıyı birlikte seslendi.
 
Albümün ilk klibi ise Sina Aydın yönetmenliğinde "Gelme Üzerime" şarkısına Edirne Pena Cafe&Pub’da çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe