EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mart 2013 Salı

ENBE ORKESTRASI SARAYDA KONSER VERİYOR!

Türkiye'de ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olan ve çok sayıda hit şarkıyı müzik severlerle buluşturan Enbe Orkestrası Kremlin Sarayı'nda sahne almaya hazırlanıyor.
Ünlü sanatçı Stas Mihayilov 15 Mart 2013 Cuma günü Kremlin Sarayı'nda ünlü sanatçı konuklarının katılımıyla gerçekleşecek gecede 20. sanat yılını kutlayacak . Mihayilov kutlamada verilecek konserde sahne alması için Türkiye'den Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası'nı davet etti. Nikolay Baskov, Lev Lesenko, Filip Kirkorov, Oleg Gazmanov, Natasa Korolova, Soso Pavliasvili gibi çok değerli Rus pop starları ile özel davetlilerin katılacaği gece 19.00'da baslayacak . Moskova Kanal 1 Tv'nin yayınlayacaği konseri yaklaşık 150 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe