EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Mart 2013 Perşembe

CEYNUR ''UZAK ARA'' İLE GELDİ!

İlk albümü ''Aşk, Yağmur ve Çikolata''yı 2009 yılında yayınlayan ve dikkat çekmeyi başaran Ceynur, 2011 imzalı ''Arabada Dinle''nin ardından bu kez ''Uzak Ara'' ile geldi. Yaşar Kekeva Plak etiketi ile dijital platformda satışa sunulan ''Uzak Ara''nın sözleri İlkan Serdaroğlu'na, bestesi Ceynur'a ait. Şarkıcı yeni çalışması için '' Yeni şarkım, 2 yıl beklememe değdi. Şarkı söylemeye bu kadar aşıkken beklemek zor. Ama ben şarkımın beni bulmasını bekledim. Kendi içimden çıkan ve benim için olmazsa olmaz olan, söylemekten zevk alacağım o bestemin beni bulmasını bekledim. Ve sonunda, o geldiğinde, ona emek harcamaya karar verdim, umarım dinleyen herkes en az benim kadar sever'' şeklinde konuştu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe