EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Mart 2013 Salı

CANSU'DAN YENİ TEKLİ ''BATAK''

Son dönemin tanınan söz yazarı ve bestecilerinden Cansu, ikinci solo albümü öncesinde albümü müjdeleyen teklisini yayınlıyor. Poll Production etiketi ile yayınlanan tekli ''Batak'' adını taşıyor.
Söz ve bestesi Cansu’ya, düzenlemesi Fettah Can ve Onur Koç’a ait “Batak”ın kayıtları Marşandiz ve CF Müzik stüdyolarında gerçekleştiriildi. Pop-rock formundaki şarkının miks ve masteringini ise Tarık Ceran yaptı.
Cansu'unun albüm fotoğrafları ise Lara Sayılgan imzası taşıyor. Şarkının klibi için yönetmen olarak Teoman Topçu ile çalışan Cansu'nun yeni şarkısı sosyal medyada da kısa sürede ilgi çekmeyi başardı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe