EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Mart 2013 Çarşamba

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE ''MÜZİK AYI''

 
Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulubü tarafından ikincisi düzenlenen ''Müzik Ayı'' dinleyicilere koşulsuz şartsız müzik sunuyor! Ay boyunca pek çok farklı müzik tarzında konserler gerçekleşecek. Gevende konseri ile açılacak etkinlikler Bülent Ortaçgil konseri ile son bulacak. Etkinlikler kampüs içinde yer alan Garanti Kültür Merkezi ve Albert Long Hall’da gerçekleşecek.Ayrıca kampüsün dört bir yanında pop-up konserler dinleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Biletler Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü’nden temin edilebilir.

Konser Programı

14 Mart Perşembe – Gevende
20.30 Garanti Kültür Merkezi
 
19 Mart Salı – Jülide Özçelik
20.30 Garanti Kültür Merkezi
 
26 Mart Salı – Bülent Ortaçgil
20.30 Garanti Kültür Merkezi

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe