EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Şubat 2013 Çarşamba

MUSTAFA SANDAL '' 2 TAS ÇORBA''

Poll Production etiketi ile  ''Organik'' adını taşıyan albümünü geçtiğimiz yıl yayınlayan Mustafa Sandal bu kez Dmc etiketi ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni albüm öncesinde şarkıcının ''Gölgede Aynı''  albümünde yer alan '' 2 Tas Çorba'' ve üç versiyonu radyolar aracılığı ile dinleyicilerle buluşuyor.
Sözleri Mustafa Sandal, bestesi Bülent Tezcan ve Aranjesi Seçkin Özer & Mustafa Sandal’a ait olan şarkının şarkı “ılık” , “sıcak” ve “hiç hesapta yokken” isimli versiyonlarıyla yarından itibaren dijital satışa açılmış olacak
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe