EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Şubat 2013 Perşembe

!f MÜZİK PARTİSİ 9 ŞUBAT'TA!

 
!f İstanbul’un en az filmleri kadar ilgi çeken !f partileri, “Sesli Yaşam” filmleri ve müzik etkinlikleri geçtiğimiz sene birleşerek !f Müzik’i doğurmuştu. !f İstanbul'un mini-müzik festivali !f Müzik, bu sene daha da büyüyor ve yılın beklenen müzik filmlerini ve efsanevi grupların üyelerini İstanbul’a getiriyor.

Bomonti Bira’nın co-sponsorluğunda yapılacak !f Müzik Partileri bu yıl da !f İstanbul’dan önce “merhaba” diyecek. Geçtiğimiz sene son konserini veren efsanevi elektronik/punk grubu LCD Soundsystem’in üyeleri Pat Mahoney ve Nancy Whang dünya müzik sahnelerini sallayan DJ setleriyle 9 Şubat’ta !f Müzik Açılış Partisi’nde olacak.

Maçka G-Mall’da yapılacak !f Müzik partilerinin biletleri Mybilet’te satışta! Bu sene !f Müzik partneri Maximum Kart’ın, Maximum kart sahibi !f’çilere özel sürprizi olacak. Özel paketlerde Maximum kartlılara % 50 indirim uygulanacak. !f İstanbul, !f Ankara ve !f İzmir’de en az 4 film bileti alanlar “Maximum Film Paketi”; !f İstanbul’da en az 2 parti bileti alanlar da “Maximum Müzik Paketi” fırsatından yararlanacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe