EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Şubat 2013 Çarşamba

BURCU GÜNEŞ BU KEZ ''GÜL KOKUSU'' İLE GELDİ!


Son dönemde birbiri ardına yayınladığı hit şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Burcu Güneş yeni albümü ''Gül Kokusu''nu Gnl Müzik etiketi ile yayınlıyor. Albüme ismini veren şarkıda Deniz Erten, Reşit Gözdamla ve Taşkın Sabah'la çalışan şarkıcı daha önce yine birlikte çalıştığı ve dinleyiciden iyi not alan şarkılara imza attıkları Eflatun'la  ''Sen Kaybı'' şarkısında buluştu. Albümde Murat Güneş, Mustafa Ceceli, Halit Çelikoğlu, Serhat Tekin, Serkan Ölçer, İsra Gülümser, Emre Irmak gibi müzisyenlerin imzaları bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda video klibin izlediğimiz Hüseyin Karadayı & Burcu Güneş ortak çalışması ''Bir Sevgi İstiyorum'' da ''Gül Kokusu''nda yerini aldı. Albümün bir diğer cover şarkısı ise Sezen Aksu Onno Tunç klasiği ''Geçer'' oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe