EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Şubat 2013 Pazartesi

BİRSEN TEZER ''İKİNCİ CİHAN''I YAYINLADI!


Kendine has tarzı ile sağlam bir dinleyici kitlesi kazanan Birsen Tezer, yeni albümü ''İkinci Cihan''ı Ada Müzik etiketi ile yayınladı. 2009 yılında yayınladığı ilk albümü ''Cihan''dan sonra uzun süredir sahnede de birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Öndemir (akustik gitar) ile yola ikinci albümleri ‘’İkinci Cihan’’ ile devam ediyor. Dokuz şarkının yer aldığı ''İkinci Cihan''a Akın Eldes, Birol Ağırbaş, Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur gibi çok değerli müzisyenler konuk oldu. 

Müzik direktörlüğünü Gürol Ağırbaş’ın yaptığı albümün miksleri ve kayıtları Arıkan Sırakaya, vokal kayıtları Cihan Güvenç tarafından gerçekleşti.‘’İkinci Cihan’’ Kadri Karahan tarafından fotoğraflandı ve grafik çalışmasını Emine İlkorur tamamladı.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe