EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Ocak 2013 Pazar

ZEY ''MASAL'' ANLATACAK!


Ünlü söz yazarı, besteci ve aranjör Ender Çabuker, kendi prodüksiyon firması ''Ve Medya Yapım''ı kurdu. Söz konusu şirketin ilk prodüksiyonunu ise yepyeni bir isimle gerçekleştirdi. Bu isim ''Zey''.  Tekli formunda hazırlanan proje ''Masal'' adını taşıyor. Sözü Osman Hekimoğlu'na müziği ve aranjesi Ender Çabuker'e ait olan şarkının klibi Beykoz Kundura Fabrikası , Ve Medya Stüdyoları ve Ata Stüdyoları'nda tamamlandı. ZEY’e klipte Yetenek Sizsiniz’in Almanya birincileri ve Acun Medya Finalistleri “Tokio Tekkan” dans grubu eşlik etti. Türkiye’de ilk defa baştan sonra gerçek bir dans koreografisi içermesi hedefiyle çekilen klip için ZEY, Tokio Tekkan ile 15 gün süren bir çalışma yaptı.Masal’ın Green Box işleme, Özel Efekt ve montajı tamamen Ve Medya Yapım stüdyolarında yapıldı.

Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Masal klibini bu linkten izleyebilirsiniz:
  http://www.youtube.com/watch?
  v=TbBhsW-dnmk

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe