EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Ocak 2013 Salı

MABEL MATİZ ''YAŞIM ÇOCUK''U YAYINLADI!

Kendi adını taşıyan ilk albümü ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Mabel Matiz bir süredir merakla beklenen ikinci albümü ''Yaşım Çocuk''u yayınladı. Cem Güngör ve Cihan Mürtezaoğlu'nun aranjelerinin üstlendği albümde vokal koçu olarak Tolga Görsev'in imzasını görüyoruz. Erekli-Tunç stüdyolarında kaydedilen “Yaşım Çocuk”ta; sözleri Mete Özgencil, bestesi Mabel Matiz ve Mete Özgencil’e birlikte ait olan “Zor Değil” albümden radyolara sunulacak ve klip çekilecek ilk çıkış şarkısı olarak ön plana çıkıyor. Söz konusu şarkıya önümüzdeki günlerde Gürcan Keltek yönetmenliğinde klip çekilecek.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe