EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Ocak 2013 Cuma

FUAT GÜNER PROJECT, HÜSNÜ ŞENDLENDİRİCİ'Yİ AĞRLIYOR!

Türk popunun önemli müzisyenlerinden Fuat Güner, yeni grubu ''Fuat Güner Project'' ile sahne performansları sergilemeye devam ediyor. Ünlü müzisyen , klasikleşen “Ele Güne Karşı”, “Yalnızlık Ömür Boyu”, “Sakın Gelme” gibi bestelerini, 1960'lardan bugüne severek dinlediği “Stand By Me”, “Shape Of My Heart”, “Feel” gibi yabancı hit'lerle aynı repertuarda buluşturarak dinleyicilere bir müzik ziyafeti sunuyor.  Fuat Güner, 31 Ocak'taki sahnesinde klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici' yi ağırlamaya hazırlanıyor. Söz konusu etkinlik Babylon'da saatler 21.30'u gösterdiğinde başlayacak.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe