EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ocak 2013 Pazar

AYÇA VARLIER'DEN İLK SOLO ALBÜM ''ELİF''

Bugüne kadar dizi film projelerinde ve çeşitli tiyatro oyunlarında izlediğimiz Ayça  Varlıer, kariyerinin ilk solo albümünü hazırladı. Türkçe pop tarzında hazırlanan albüm, Varlıer'in bugüne kadar duymadığımız ikinci ismi ''Elif'' adını taşıyor. Emir Ersoy'un aranjelerini üstlendiği albümde Müfide İnselel, Figen Şakacı ve Mehmet Teoman'ın eserleri yer alıyor. Mehmet Teoman'ın klasikleşen şarkısı ''Beni Benimle Bırak'' söz konusu albümde Yaşar'ın eşlik vokali ile müzik severlerle buluşacak. Sözleri Figen Şakacı, müziği Ayça Varlıer'e ait olan ''Kumdan Kaleler'' ise albümün ilk video klip şarkısı olarak ekranda yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe