EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Aralık 2012 Çarşamba

YALIN ''OLMASA DA OLUR'' DEDİ VE KLİPLENDİ!

Türk popunun 2000'li yıllarına damgasını vuran isimlerinden Yalın, son kariyer albümü ''Sen En Güzelsin''in ikinci video klibini ''Olmasa da olur'' şarkısına çekti. Hakan Yonat yönetmenliğinde yaklaşık 40 kişilik ekibin görev aldığı klip, 24 saatte tamamlandı.
Park Hyatt otelin kral dairesinde başlayan çekimler, sabaha karşı Rumeli Hisarı’nda son buldu. Klip Yalın’ın resmi sitesi www.yalınonline.com ’da, klip arkası görüntüler ise fanlara özel http://asktanadam.com/ blog’da yayınlandı. “Olmasa da Olur” şarkısının klibi tüm müzik kanallarında gösterilmeye başlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe