EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Aralık 2012 Salı

SILA ''ZOR SEVDİĞİMDEN''İ KLİPLENDİRDİ!

''Vaveyla'' adını taşıyan yeni albümü ile listelerde hızla yükselen Sıla  albümün güçlü hitlerinden  “Zor Sevdiğimden” isimli şarkısı için kamera karşısına geçti. Söz ve müziği kendi imzasını taşıyan ve Kerem Türkaydın'ın aranjesini yaptığı şarkı nın klibi tarihte çok önemli olaylara ve kişilere ev sahipliği yapmış Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda özel izin alınarak çekildi. Klibin yönetmeni Gülşen Aybaba’ya birçok reklam filminin görüntü yönetmenliğini yapan Veli Kuzu eşlik etti. Çekimler için yalının ‘Selamlık (Tören Salonu)’ bölümü kullanıldı. Yaklaşık 20 saat süren çekimde ekip, tarihi yalının hiçbir köşesine zarar vermemek için çok titiz ve hassas çalıştı. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe