EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2012 Cumartesi

MICHAEL NYMAN , İSTANBULLU MÜZİK SEVERLERLE BULUŞTU!


Avea Sıra Dışı Müzik konserleri art arda müzik severlerle buluşmaya devam ediyor. eleneksel ve moderni, Söz konusu konser sersinin dünkü konuğu İngiltere’nin en yenilikçi ve tanınmış bestecilerinden piyanist, müzikolog, yazar, yapımcı, senarist ve şef Michael Nyman oldu. Michael Nyman Band, İstanbul Kongre Merkezi’nde İstanbullu müzik severlere özel bir gece yaşattı.  Michael Nyman, ‘Piyano’ filminin unutulmaz bestelerinden “The Heart Asks Pleasure First” ve “Big My Secret”ın yanı sıra, ‘Ressamın Kontratı’ filminden “Chasing Sheep Is Best Left” gibi önemli klasiklerini icra etti.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe