EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Aralık 2012 Pazar

EVRİM ÖZKAYNAK'IN ''EKSİK HECE'' Sİ!


Müzik dünyası geçtiğimiz haftalarda yeni bir isimle tanıştı. Sessiz sedasız bir ''merhaba'' albümü ile dinleyicilerle buluşan Evrim Özkaynak, iddiasını şarkılarında taşıdığını kısa sürede fark ettirmeyi başarıyor. Yapımcılığını Aykut Gürel'in üstlendiği ''Eksik Hece'' adını taşıyan albümde şarkıcının kendi şarkılarının yanı sıra Sezen Aksu, Zeynep Talu, Kutlu Özmakinacı, Seden Kutlubay (Seden Gürel'in kartonette Kutlubay soy ismini kullanması dikkatleri çeken bir diğer nokta) gibi isimlerin şarkıları yer alıyor. 

Küçük bir not : Evrim Özkaynak geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'e konuk olan Sezen Aksu'nun programda dinlettiği ve yakında dinleyici ile buluşacağını duyurduğu ismin ta kendisidir.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe