EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Aralık 2012 Pazartesi

ERIC CLAPTON GİTAR SENFONİSİNİN BİR PARÇASI OLUN!
Albümünün 35. Yılı kutlamaları adına Eric Clapton, 'Cocaine' adlı parçasının gitar odaklı versiyonunu piyasaya çıkarıyor ve tüm gitaristleri, bu parçanın en iyi enstrümantal yorumunu yapacakları video çalışmalarını bir yarışma için göndermeye davet ediyor. Gönderilen çalışmaların tümü şarkının orkestra cover'ı için birleştirilecek ve Clapton'ın resmi websitesi ile gerekli tüm sosyal medya kanalları aracılığıyla piyasaya sürülecek. Gönderilen tüm çalışmalar 'Cocaine' şarkısının orkestra versiyonu için birleştirilecek ve Clapton'ın resmi websitesi ile gerekli tüm sosyal medya kanalları aracılığıyla piyasaya çıkarılacak. Buna ek olarak, büyük ödülü kazanan bir kişi şunları alacak:·         Fender ‘Blackie’ Guitar ($2,500 değerinde)

·         Piyasaya yeniden çıkacak olan 'Slowhand' albümünün super-deluxe baskısını ve vinyl LP (plak) versiyonunu

·         Çalışmasının Eric Clapton'ın Facebook sayfasında tanıtılma şansınıEn yüksek oyu alan bir kişi şunları kazanacak:

·         Piyasaya yeniden çıkacak olan 'Slowhand' albümünün super-deluxe baskısını

·         Çalışmasının Eric Clapton'ın Facebook sayfasında tanıtılma şansınıYarışmaya 23 Ocak 2013 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platform Talenthouse’dan katılabilirsiniz. Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak için: http://tlnt.at/VXxK1x


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe