EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Aralık 2012 Pazartesi

DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ ALBÜM : ''HİÇ ÖZLEMEDİN Mİ?''


Türk popunun özel isimlerinden Demet Sağıroğlu yeni albümü ''Hiç Özlemedin Mi'' yi yayınlıyor. Ossi Müzik etiketi ile dinleyici ile buluşan albümde toplam 11 şarkı yer alıyor. Albümde, sözü Fikret Şeneş’ e ait olan, yıllar önce Ajda Pekkan’ ın yorumladığı “Bir Köşede Yalnız” adlı cover şarkının yanı sıra, Demet Sağıroğlu' nun sözleri , Melih Kibar’ın son bestesi olan “Adını Sen Koy” da bulunmakta. Albümde yer alan bu şarkının özelliği ise Melih Kibar ve Demet Sağıroğlu’nun birlikte 2004 senesınde tek seferde kaydettikleri demo kaydı olması ve Melih Kibar’ın müzikal anısını ve hissiyatını yaşatmak için onun ölümsüz tuşeleri korunmuş olmasıdır.

Albümdeki şarkıların sözleri; Demet Sağıroğlu’nun yanı sıra, Fikret Şeneş, Tuna Kiremitçi, Sadık Karan ve Nerhan, Müzikleri; Demet Sağıroğlu, Melih Kibar, Sadık Karan, Nerhan, M. Chapman ve Tuna Kiremitçi' ye ait.. Şarkıların düzenlemeleri Tansel Doğanay, Cihan Sezer ve Burak Beşir tarafından yapılırken; Boston Berklee Music College ve Studyo DB' de kaydedilmiştir.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe