EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Aralık 2012 Çarşamba

ÇAĞRI '' NEDEN MUTLU DEĞİLİM ? ''

İlk albümünün ardından bir tekli ile dinleyici ile buluşan Çağrı, yeni yıla girmeden yeni şarkısı ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dmc etiketi ile yayınlanacak tekli  ''Neden Mutlu Değilim'' adını taşıyor. Şarkının söz ve müziğinde Alper Narman ve Onur Özdemir Çağrı'ya eşlik etmiş. Aranjör olarak ise Mustafa Ceceli'nin imzasını görüyoruz.Yönetmenliği Ramiz Bayraktar tarafından yapılan klibin senaryosu da kendisi de bir müzisyen olan Ramiz Bayraktar’a ait. Kostümler ise Nişantaşı Caraclan’dan bildiğimiz Işıl Özakhun imzasını taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe