EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2012 Cumartesi

BEGÜM TARAKO ''AKLIMIN OYUNLARI''

Begüm Tarako, ilk albümü ''Aklımın Oyunları''nı Ada Müzik etileti ile yayınladı. Müzisyen bir aileden gelen Tarako, ilk albümünde yer alan şarkıların altına da kendi imzasını attı. Elektronik, pop, akustik ve rock tarzlarını bir arada barındıran albümde biri enstrumantel olmak üzere toplam 8 şarkı yer alıyor. Aklımın Oyunları'nda Tolga Özoğlu, Berkant Çelen, Özgehan Özturan, Mert Aksuna, Taner Karakaya, Kadir Keskin, Serkan Türküm, Emre Cincinoğlu, Ayhan Mutlu, Barış Güvenenler ve Burak Ayrancı gibi isimler Begüm Tarako'ya eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe