EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Aralık 2012 Çarşamba

BEDÜK 2013'E ''OVERLOAD'' İLE GİRİYOR!

 
Kendine has tarzı ile kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi edinen Bedük, yeni albümü ile 2013 yılının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.
Yeni albümü "Overload" için çıkış tarihi belli oldu 15 Ocak 2013'te tüm müzik marketlerde yeri alacak. Toplam 12 şarkının yer aldığı albümde 2 cover şarkı yer alıyor. Söz konusu cover şarkılar The Subways’in; ‘Rock’n Roll Queen’ ve Eagles of Death Metal’in; ‘I Only Want You’ . Geriye kalan 10 şarkının söz müzik ve aranjmanları her zamanki gibi Bedük’e ait.
15 Ocak 2013'de Audiology etiketiyle ve Esen Müzik dağıtımı ile çıkacak albümde, tüm prodüksiyonunu kendi üstlenen sıra dışı sanatçı Bedük, bu albümde temposu hiç düşmeyen enerji dolu bir efsane bir albümü yaptığını söylüyor.Bugüne kadar takım elbiselerle gördüğümüz şarkıcı bu albüm ile takım elbiselerini kuru temizlemeden sonra rafa kaldırıldı.
Albümüm fotoğrafları için Mehmet Turgut ile çalışan Bedük, yine sıra dışı çekimler gerçekleştirdi. Stylingde B&C Fashion Emergency ile çalıştı.
Albümün ilk şarkısını "Lose it all" adlı şarkısına çekmeye hazırlanan Bedük, bu klibi albümü ile birlikte yayına verecek.
Albümün çıkışını sıra dışı bir parti ile kutlamayan hazırlanan Bedük, 14 Ocak 2013 tarihinde W Otel'de bir suit oda kapatarak kapalı bir parti vermeye hazırlanıyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe