EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Kasım 2012 Cuma

''TURN UP THE NIGHT ''


Türkiye pazarına girdiği 2000 yılından bu yana müziğin ve gece hayatı  ile ilgili alternatif projelere imza atan Miller yen bir etkinlikle daha müzik severlerle buluşuyor. 8–17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek “Turn Up the Night by Miller” 10 gün boyunca Salon, Garajistanbul, Babylon, Arka Oda gibi İstanbul’un popüler mekanlarında gerçekleştirilecek.

“Turn Up the Night by Miller” ülkemize ilk kez gelecek yıldız isimleri Miller sponsorluğunda ağırlalayacak. “DJ Shadow” 1990'lar ve 2000'li yıllarda trip-hop ve elektronik müziğe yön veren en önemli isimlerden... 1980'lerden beri yaratıcı ve deneysel müzikleri ile kültleşmiş indie-rock grubu “Yo La Tengo” da etkinlik kapsamında ülkemizde ilk kez konser verecek. Lady Gaga'dan Madonna'ya birçok ünlü isim için yaptığı remix ve prodüksiyonlarla tanınan “Jacques Lu Cont”da etkinlikler serisinde DJ seti ile hayranlarının karşısında olacak. Ayrıca İngiltere'nin en sıkı indie-rock gruplarından biri olan “The Cribs”, Morrissey'in de hayranları arasında yer aldığı Manchesterlı grup “The Courteneers”, Türkiye'nin son dönemlerde en sevilen genç müzisyenlerinden “Can Bonomo”, yeni ve güncel müzikleri takip eden müzikseverlerin yakından tanıdığı fütüristik pop ikilisi “Purity Ring”, Amerikan folk sanatçısı “Josephine Foster”, Tuneyards'ın bas gitaristinin elektronik müzik/dans projesi “Naytronix”, Avrupa'nın önde gelen DJ'lerinden “Tom Trago”, ve Miller Music Factory 2012 kazananı “Sapan” Turn Up The Night by Miller'a katılacak isimlerden bazıları.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe