EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Kasım 2012 Pazartesi

SİBEL GÜRSOY VE KUTLU ÖZMAKİNACI 'DAN ''SKEÇ''

Türkiye'nin önemli kadın vokallerinden Sibel Gürsoy, uzun süren suskunluğunu Kutlu Özmakinacı ile birlikte hazırladıkları ''Skeç'' projesi ile bozdu. İkilinin birlikte kurdukları grubun ismi olan ''Skeç'' ilk albümü ''Okyanus''u önümüzdeki ayarda yayınlayacak. Sony Müzik etiketi ile yayınlanacak albümün çıkış şarkısı ''Heves''in söz ve müziği Kutlu Özmakinacı'ya ait. Şarının klibi ise Bora Tarhan yönetmenliğinde çekildi. Klip aynı binada yaşayan müziğe gönül vermiş ama birbirini tanımayan iki insanın tesadüfen notalar sayesinde karşılaşmasını yani bir nevi “SKEÇ” projesinin hikayesini anlatıyor. 

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe