EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Kasım 2012 Pazar

KONSER YORUMU : CEM ADRİAN / JOLLY JOKER9 Kasım 2012 Cem Adrian Jolly Joker Konseri

Konser öncesi   “İstanbul'da sağanak bekleniyormuş... Islanmaktan korkmayanlarla gece Jolly Joker'de beraberiz...“  şeklinde tweet atarak sevenlerini davet eden Cem Adrian konserine biz de katıldık.

Konserin ilk bölümünde yeni albümüne ağırlık veren  sanatçı ilk şarkısına “Hoşgeldin”le başladı. Konserin ikinci yarısında ise eski albümlerinin en sevilenlerini söyledi.
İlk yarıda seyirciler Adrian’a eşlik etmede yetersiz kalsa da konserin ikinci bölümde tüm şarkılara eşlik ettiler.

İkinci yarının ilk şarkısında orkestra olmadan piyanistti ile beraber “Mutlu Yıllar “ ı söyleyen Adrian, şarkı sonrasında alkışlar eşliğinde orkestrasını çağırdı ve konserin nabzı daha da yükseldi. 


Konserin Dikkat Çekenleri

•          Şarkılarını siyah&beyaz kostümü içinde söyleyen Cem Adrian, sahne ışıklarının altında çok şık görünüyordu.
•          Konser boyunca dinleyicileriyle iletişim kurmayıp sadece şarkılarıyla geceye eşlik eden Cem Adrian, konser sonunda dinleyenlerine aşağıdaki tweet’i ile teşekkür etti
 “Yorgun ve kısık sesime rağmen... Beni böyle güzel dinleyen... Beni böyle güzel seven İstanbul... Minnettarım. ..”

Hilal Meriç/ Hayat Müzik/2012
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe