EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Kasım 2012 Pazar

HAYAT MÜZİK ETKİNLİK : CEM'NİYET13 Aralık Perşembe günü saat 22:00'de Beyoğlu Mask Bar'da sahne alacak olan Cem'niyet grubu, Cem Karaca’nın Türk Rock müziğinin yapı taşları olarak adlandirilan unutulmaz ve eşsiz sarkılarını seslendirmeye ve Cem Karaca sevenlerine güzel bir müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor. Bas gitarda İsmail Soyberk, elektrik gitarda Gültekin Kaçar , davulda Mert Türkmen ve keyboard'da Turhan Yükseler gibi kendi alanlarında çok önemli ustalar olan müzik adamlarından oluşan Cem’niyet grubuna solist olarak Devrim Altanay eşlik etmektedir.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe