EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Kasım 2012 Çarşamba

GRİPİN DER Kİ ''YALNIZLIĞIN ÇARESİNİ BULMUŞLAR''


Son yıllarda başarı ivmesini giderek yükselten gruplardan birisi olan Gripin ''Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar'' adını taşıyan albümünü Avrupa Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. Gripin'in 4. albümü olma özelliği taşıyan çalışmanın prodüktörlüğünü Haluk Kurosman üstlendi. Söz, müzik ve düzenlemelerde de Gripin ve Haluk Kurosman imzalarını gördüğümüz albümde toplam 11 şarkı yer alıyor. Bu zamana kadar albümlerinde cover şarkılara da yer veren grubun son albümdeki cover tercihi Leman Sam yorumu ile klasikleşen ''Gül Güzeli'' oldu. İlk video klip ise albüme adını veren şarkıya Evren Gülçığ ve Ad-Stop ekibi tarafından çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe