EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Kasım 2012 Perşembe

GÖKSEL ''YALNIZ KUŞ''U KLİPLENDİRDİ!


Son albümü ''Bende Bi' Aşk Var'' ile müzik yazarlarından ve dinleyicilerden tam not alan Göksel albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. Göksel, son klibi ''Uzaktan''ın final sahnesinde gönderme yaptığı ''Yalnız Kuş''a Murat Onbul yönetmenliğinde klip çekti.

Cihangir’de bir evde ve Karaköy yeraltı geçidinde gerçekleşen çekimlerde Göksel’e Multitap grubundan tanıdığımız Sertaç Özgümüş eşlik etti. Veli Kuzlu’nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği klip 24 saatte tamamlandı. Göksel’in klip fotoğrafları ise  Özlem Kaya tarafından özel olarak hazırlandı.  
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Öncelikle şunu belirteyim ki işi özenle severek yaptığınız ortada.Heralde blog dedikleri şey bu olsa gerek yazılarınızı paylasabilirmiyim ? ßirde karsılıklı bir link koysak nasıl olur ...
  hitdinle.blogspot.com'a yorum bırakabilirsiniz cevabınızı şimdiden teşekkürler

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe