EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Kasım 2012 Çarşamba

EBRU ELVER ''İZ'' BIRAKMAK İSTİYOR!


İlk albümünü 2006 yılında yayınlayan Ebru Elver, 6 yıllık bir aranın ardından ''İz'' adını taşıyan yeni albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Yaşar Kekeva Plak etiketi ile müzik marketlerde yer alacak albüm Elver'in kariyeri için yeni bir dönüm noktası olmak özelliği taşıyor. Ebru Elver söz konusu albümü için ''Onno Tunç döneminin pop müziğini geri getirmek istiyorum. Onno Tunç vefaat ettikten sonra müzik çok kalitesizleşmeye başladı'' şeklinde konuştu. ''İz'' albümünde Ebru Elver'in şarkılarının yanında düzenlemelerde de imzası bulunan Serhat Şensesli'ye ait şarkılar yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe