EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Kasım 2012 Pazar

CEMİL DEMİRBAKAN ''BIRAKTIN'' DEDİ!

 
Yüksek Sadakat grubunun solisti olarak tanıdığımız ve grupla yollarını ayırdıktan sonra Meyra ile yaptığı düetle dinlediğimiz Cemil Demirbakan ilk solo albümünü yayınladı. Albümünün çıktığı hafta Hayat Müzik'te de konuk yazar olan müzisyen ''Bıraktın'' adlı şarkısını kliplendirdi.
Müzisyen, klipte sevdiği ve artık yanında olmayan sevgilisine seslenen ve onun hayalleriyle yaşamaya devam eden bir adamı canlandırıyor. Sözleri ve bestesi Mutlu İbrahim Çağlıyan’a ait olan şarkının klibi Evren Arasıl yönetmenliğinde Bostancı’da tarihi bir köşkte çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe